Hos Elon-butikerna i listan hittar du Nordanro. Här finns inspirerande utställningar och tillsammans förverkligar vi din nya köks- eller förvaringsdröm. Välkommen att kontakta oss.

Elon i Alingsås

Gamla Vänersborgsvägen 9, Nolbyplan

44135 Alingsås

telefon-ikon 0322-665 590 mail-ikon alingsas@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Älvsbyn

Storgatan 35

94231 Älvsbyn

telefon-ikon 0929-135 25 mail-ikon alvsbyn@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Arboga

Bensingatan 5

73248 Arboga

telefon-ikon 0589-133 50 mail-ikon arboga@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Arvidsjaur

Storgatan 19

93332 Arvidsjaur

telefon-ikon 0960-122 22 mail-ikon arvidsjaur.storgatan@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Arvika

Fallängsvägen 1

67130 Arvika

telefon-ikon 0570-153 00 mail-ikon arvika@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Boden

Pontonjärvägen 6A

96143 Boden

telefon-ikon 0921-153 00 mail-ikon boden.vidars@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Bromma

Ulvsundavägen 191F

168 67 Bromma

telefon-ikon 08-98 00 03 mail-ikon bromma@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Degeberga

Tingsvägen 26

29731 Degeberga

telefon-ikon 044-35 05 15 mail-ikon degeberga@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Ekshärad

Klarälvsvägen 16B

68360 Ekshärad

telefon-ikon 0563-411 00 mail-ikon eksharad@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Eskilstuna

Gap Sundins väg 4

63346 Eskilstuna

telefon-ikon 016-12 00 05 mail-ikon eskilstuna@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Falköping

Lönnerbladsgatan 1

52140 Falköping

telefon-ikon 0515-179 00 mail-ikon falkoping@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Gällivare

Treenighetens väg 2

98235 Gällivare

telefon-ikon 0970-140 95 mail-ikon gallivare@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Gävle

Ingenjörsgatan 7B

80293 Gävle

telefon-ikon 026-280 57 00 mail-ikon gavle.hemlingby@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Grästorp

Flo Bergskullen 1A

46792 Grästorp

telefon-ikon 0514-100 40 mail-ikon grastorp@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Halmstad

Verkstadsgatan 6

30262 Halmstad

telefon-ikon 035-12 58 00 mail-ikon halmstad.kokscentrum@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Haparanda

Norrmalmsvägen 10

95334 Haparanda

telefon-ikon 0922-100 01 mail-ikon haparanda@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Helsingborg

Florettgatan 20

25467 Helsingborg

telefon-ikon 042-155005 mail-ikon helsingborg@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Hemse

Storgatan 37

62350 Hemse

telefon-ikon 0498-48 06 33 mail-ikon hemse@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Hisings Backa

Transportgatan 39

42246 Hisings Backa

telefon-ikon 031-57 58 50 mail-ikon backebol@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Järfälla

Herrestavägen 23

17738 Järfälla

telefon-ikon 08-612 41 61 mail-ikon barkarby@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Jönköping

Pjäsgatan 1

55303 Jönköping

telefon-ikon 036-215 56 40 mail-ikon jonkoping.asecs@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Kållered

Bangårdsvägen 37

42836 Kållered

telefon-ikon 031-795 16 40 mail-ikon kallered@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Kalmar

Tyska vägen 2

39356 Kalmar

telefon-ikon 0480-79 79 80 mail-ikon kalmar@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Karlstad

Gräsdalsgatan 2

65343 Karlstad

telefon-ikon 054-56 88 00 mail-ikon axelkarlssons@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Karlstad

Bromsgatan 2

65341 Karlstad

telefon-ikon 054-18 06 00 mail-ikon karlstad@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Kristianstad

Karlsgatan 38

29159 Kristianstad

telefon-ikon 044-20 78 70 mail-ikon kristianstad@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Kristinehamn

Stationsgatan 6

68130 Kristinehamn

telefon-ikon 0550-157 35 mail-ikon kristinehamn@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Kungens Kurva

Månskärsvägen 10B

14175 Kungens Kurva

telefon-ikon 08-55 63 60 30 mail-ikon kungenskurva@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Landskrona

Österleden 186

26151 Landskrona

telefon-ikon 0418-595 00 mail-ikon landskrona.kokscentrum@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Lidköping

Framnäsvägen 5

53154 Lidköping

telefon-ikon 0510-263 20 mail-ikon lidkoping.nordanro@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Lindesberg

Bandygatan 2

71130 Lindesberg

telefon-ikon 0581-101 62 mail-ikon lindesberg@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Linköping

Duvkullestigen 5

58725 Linköping

telefon-ikon 013-16 25 15 mail-ikon coldman@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Luleå

Spantgatan 8

97346 Luleå

telefon-ikon 0920-22 16 80 mail-ikon lulea@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Lund

Avtalsvägen 13

22761 Lund

telefon-ikon 046-211 30 97 mail-ikon lund.kokscentrum@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Lycksele

Sågvägen 2

92145 Lycksele

telefon-ikon 0950-100 77 mail-ikon lycksele@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Malmö

Drakagatan 10

21586 Malmö

telefon-ikon 040-22 80 91 mail-ikon svagertorp.kok@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Mellerud

Kornsjögatan 1

46434 Mellerud

telefon-ikon 0530-100 13 mail-ikon mellerud@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Motala

Vintergatan 16

59132 Motala

telefon-ikon 0141-539 50 mail-ikon motala@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Nacka

Simbagatan 21

13154 Nacka

telefon-ikon 08-641 95 70 mail-ikon sthlm.sickla@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Norrköping

Kiselgatan 10

60223 Norrköping

telefon-ikon 011-16 20 70 mail-ikon norrkoping.elektrokyl@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Norrtälje

Radarvägen 9A

76142 Norrtälje

telefon-ikon 0176-173 60 mail-ikon norrtalje@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Nynäshamn

Telivägen 2

14941 Nynäshamn

telefon-ikon 08-524 006 50 mail-ikon nynashamn@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Örebro

Adolfsbergsvägen 14

70227 Örebro

telefon-ikon 019-20 73 50 mail-ikon orebro@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Skara

Smedstorpsgatan 6B

53240 Skara

telefon-ikon 0511-106 00 mail-ikon skara@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Skövde

Gustav Adolfs gata 49

54145 Skövde

telefon-ikon 0500-48 87 80 mail-ikon skovde@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Skurup

Korrehusgatan 2D

27430 Skurup

telefon-ikon 0411-402 82 mail-ikon svagertorp.kok@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Södertälje

Klastorpsvägen 16

15242 Södertälje

telefon-ikon 08-85 88 54 mail-ikon sodertalje.moraberg@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Sollentuna

Bollstanäsvägen 1

19278 Sollentuna

telefon-ikon 08-754 42 80 mail-ikon sthlm.rotebro@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Stockholm

Kungsgatan 13

11143 Stockholm

telefon-ikon 08-411 76 87 mail-ikon kungsgatan@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Strängnäs

Solberga handelsväg 21

64547 Strängnäs

telefon-ikon 0152-125 00 mail-ikon strangnas@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Strömsund

Bredgårdsgatan 6

83331 Strömsund

telefon-ikon 0670-103 40 mail-ikon stromsund@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Tranås

Falkgatan 2

57333 Tranås

telefon-ikon 0140-173 00 mail-ikon tranas@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Umeå

Björnvägen 15

906 40 Umeå

telefon-ikon 090-12 55 10 mail-ikon umea.helakoket@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Uppsala

Stångjärnsgatan 10

75323 Uppsala

telefon-ikon 018-681070 mail-ikon uppsala.bolandcity@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Vara

Torggatan 52

53450 Vara

telefon-ikon 0512-336 70 mail-ikon vara@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Västervik

Allén 72

59361 Västervik

telefon-ikon 0490-332 80 mail-ikon vastervik@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Växjö

Smedjegatan 2A

35246 Växjö

telefon-ikon 0470-76 28 00 mail-ikon vaxjo@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Vilhelmina

Terminalgatan 1

91232 Vilhelmina

telefon-ikon 0940-125 41 mail-ikon vilhelmina.lovliden@elon.se Gå till butiken pil-ikon

Elon i Visby

Norra Hansegatan 18

62141 Visby

telefon-ikon 0498-20 70 00 mail-ikon visby.flexhuset@elon.se Gå till butiken pil-ikon